STYREUTNEVNTE KOMITEER:


Sportskomiteen (SPK)

MANDAT SPORTSKOMITEEN

Bartosz Piasecki

E-post: bartosz_piasecki@yahoo.no

Ole Eeg

E-post: o.eeg@conocophillips.com

Tomas Kersten

E-post: tomas@meyerhaugen.no

Fredrik Backer

E-post: fredrik.backer@gmail.com

Adam Flåten
E-post: adam-a-f@hotmail.com

Katherina Malvik

E-post: katherkm@student.sv.uio.no

Dan Lundesgaard

E-post: drammenfekteklubb@gmail.com

Dommerkomiteen (DK)

MANDAT DOMMERKOMITEEN

Ole Eeg

E-post: o.eeg@conocophillips.com

Andras Borsodi

E-post: andras.borsodi@regionostergotland.se

Bjørn Faye

E-post: bjorn.faye@gmail.com

Junjie Cao

E-post: junjie.cao.epost@gmail.com

NF-styrets observatør:

Siri-Mette Amble

E-post: smamble@hotmail.com 

Visjon for Dommerutvikling 2019


TINGVALGTE KOMITEER OG UTVALG:


Valgkomité
Medlemmer: Nina Steenland (leder), Stig Herbern og Theodor Brandon Helland.
Varamedlem: Camilla Draugedalen.

INSTRUKS FOR VALGKOMITEEN

TIPS TIL VALGKOMITEEN


Kontrollutvalg
Medlemmer: Maria Kaminski, Junjie Cao og Ove Mo.
Varamedlem: Sturla Torkildsen.

KONTROLLKOMITEENS ANSVAR