STYREUTNEVNTE KOMITEER:


Teknisk komité (TK)

MANDAT TEKNISK KOMITE

Stig Herbern

E-post: herbern@online.no

Bård Vonen

E-post: bvo@statoil.com

Gryta Krasikoviene

E-post: grytaxx@gmail.com

Katharina Malvik (styrets representant)

E-post: katherkm@student.sv.uio.no


Trenerkomiteen (TRK)

MANDAT TRENERKOMITEEN

Tomas Kersten

E-post: tomas@meyerhaugen.no

Fredrik Backer

E-post: fredrik.backer@gmail.com

Adam Flåten
E-post: adam-a-f@hotmail.com


Dommerkomité (DK)

MANDAT DOMMERKOMITE

Ole Eeg

E-post: o.eeg@conocophillips.com

Andras Borsodi

E-post: andras.borsodi@regionostergotland.se

Bjørn Faye

E-post: bjorn.faye@gmail.com


TINGVALGTE KOMITEER OG UTVALG:


Valgkomité
Medlemmer: Gina Albrigtsen, Stig Herbern og Bård Vonen. Varamedlem: Ole Eeg

INSTRUKS FOR VALGKOMITEEN

TIPS TIL VALGKOMITEEN


Kontrollutvalg
Medlemmer: Anna Ræder, Ove Mo og Sturla Torkildsen. Varamedlem: John Hugo Pedersen

KONTROLLKOMITEENS ANSVAR


Lovutvalg
Medlemmer: Karoline Faye, Harald Irgens-Jensen og Karsten Torkildsen

INSTRUKS FOR LOVUTVALGET



Powered by: Bloc